Would you like to make this site your homepage? It's fast and easy...
Yes, Please make this my home page!
UITSLAGEN NAJAARSREGATTA
RARC-KAWV 02 SEPTEMBER 2001
VOORWEDSTRIJDEN- ELIMINATOIRES
9:50 2 X M Wedstrijd 48 reeks 1
PLAATS 9:50 2 X M Wedstrijd 48 reeks 2 BAAN
Finale 2 KRB Mayens Tim / Van Duynslaeger Pieter 07:09,57 2
Finale 1 CRB Verdeyen Dominique / Caers Roger 07:16,60 3
Finale 3 KRNSO Callebaut J. Luc / Lambregt Henri 07:17,06 4
Finale 4 KRSG Vervaene Clay / Tscherkaschin Igor 07:20,51 1
5 RARC-KAWV Weyers Erwin / Depauw Simon 07:23,33
Race N° 1 4- M Masters 10:00 1000 m
PLAATS Beker Digikids Medailles TIJD
1 2 ARV Debevere Stefaan / De Smet Luc / De Loose Peter / Wangen Kris 03:40,11
2 3 KRB Van Acker Peter / Geraert Dries / Tanghe Filip / Martens Hans 03:48,24
3 4 ARV Carremans Paul / De Waele Marc / Clierinckx Rolf / De Rijck Leo 03:51,14
1 Rab Essen Heusen Friedhelm / Schellbach Klaus / Ehrig Joachim / Korb Dieter FI
Race N° 2 8+ M Beg. geen inschrijvingen 1000 m
Race N° 3 2 x M Masters 10.10 1000 m
Beker Gunther Buttkus Medailles
1 2 GRS Mathys Christiaan/ De Cocker R 03:58,34
2 1 RCNT Carbonelle Vincent / Leulier Pol 04:02,32
Race N° 4 1 x W Masters geen inschrijvingen 1000 m
Race N° 5 1 x M Beg. 10.15 1000 m
Beker E C D L Medailles
1 11 KRSG Tcherkaschin Igor 04:06,47
2 1 CRB Strycharski Sebastien 04:22,14
3 9 ARV Kaers Carl 04:23,16
4 3 CRB Thiange Christophe 04:24,65
5 8 CRB Gillet Alexandre 04:39,47
6 6 KRCG Van Steenbrugghe Kenneth 04:46,01
7 7 RARC-KAWV Joosten Michel 04:52,31
8 10 RARC-KAWV Innocent Matthew 04:54,21
9 5 CRB Baty Dimitri 04:56,00
10 4 KRCG Vander Elstraeten Alexander 05:02,06
2 ARV Peersmans Kevin FI
Race N° 6 2 x W Beg. 10.30 1000 m
Beker Voorzitter Ronald Janssens Medailles
1 2 RARC-KAWV Huyskens Kathleen / Naenen Martine 04:27,81
2 3 ARV Govaerts Micheline / Dedecker Karen 04:30,72
3 1 CRB Mariet Cécile / Verheyden Dominique 04:39,13
4 4 EWRC Gesing Judith / Overwin Verena 04:55,99
Race N° 7 1 x JW 14 10.35 1000 m
Beker Ronny De Cocker Medailles
1 10 TVK-Essen Reitemeyer Merle 04:51,18
2 6 GRS Knijf Ils 04:52,66
3 4 KRSG De Vleeschauwer Eva 04:54,57
4 2 BTR Buyck Celine 04:57,37
5 11 GRS Vlerick Roxanne 05:00,02
6 16 TVK-Essen Butterweck Aline 05:02,44
7 9 EWRC Faoro Rosa 05:12,02
8 8 KRB Martens Marie 05:15,40
9 5 EWRC Rust Britta 05:20,03
10 15 EWRC Schroer Elena 05:21,68
11 14 GRS Braet Laurie 05:22,60
12 3 TVK-Essen Lambrecht Anna-Greta 05:29,66
13 1 EWRC Thomas Rosa 05:35,81
14 12 EWRC Ehl Inga 05:44,75
15 13 BTR Verlinden Tamara 05:47,29
16 7 BTR Ingelbrecht Sofie 06:03,89
17 EWRC Bauckloh Aline A.D.
Race N° 8 2 x JM 14 10.50 1000 m
Beker Rita Goethals Medailles
1 4 TRT/KRSG De Pauw Joachim / De Gendt Ruben 03:52,76
2 2 GRS Mahy Louis / Guenter Bert 04:04,17
3 1 TVK-Essen Weilandt Ragnar / Andres Duncan 04:08,46
4 12 TVK-Essen Zander Flori / Eilenbrock Matthias 04:08,51
5 11 BTR Obreno Thijs / Van Houtte stijn 04:12,85
6 8 KRSG Hublau Indy / Verheyden Mathieu 04:26,31
7 6 BTR Kerckhof Thomas / D'Hooge Dennis 04:30,66
8 13 KRSG Van Belle Arjan / De Veirman Vincent 04:40,08
9 5 GRS De Vlieger Kenneth / De Brick Gilles 04:44,79
10 3 EWRC Trompeter Tim / Wilde Nils 04:46,30
11 10 RARC-KAWV Lismont Ben / Degrauwe Fedrik 04:53,09
12 7 EWRC Schramm Fabian / Graff Jalöb 04:59,55
13 9 KRB Dalle Nick / De Staerke Mathieu A.D.
Race N° 9 2 x JM 16 11.00 2000 m
Beker Voorzitter Ronald Janssens Medailles
1 3 CRB / RSNB Dieu Florian / Bortnowski Pierre 07:24,17
2 2 RARC/TRT Geentjens Wim / Cornelis Stijn 07:25,56
3 1 BTR Chielens Jo / Claeys Jeroen 07:37,71
4 4 CRB Huyghebaert Clément / Gossing Louis 07:37,95
5 10 TVK-Essen Hübner Robert / Gastrich Ingo 07:38,78
6 8 CRB Schiepers Nicolas / Huyghebaert Gilles 07:38,91
7 7 KRB De Staerke Olivier / D'Hont Karel 07:43,48
8 5 EWRC Rust Björn / Miebach Marco 07:47,15
9 6 BTR Provoost Stephen / Blondelle Segher 07:53,35
10 9 Rab Essen Bauer Bastian / Lipperheide Michael 08:01,11
Race N° 10 2- JM 18 11.10 2000 m
Beker Digikids Medailles
1 3 KRSG Rummens Toon / Van Cleveb Filip 07:29,34
2 2 KRSG Bauwens Jorgen / Danneels Tim 07:34,16
3 4 TVK/RR ETUF Ströttchen Andre / Reckzeh Markus 07:38,61
4 1 Rab/SRV Schröder Tom / Dorlöchter Christopher 07:58,23
Race N° 11 1 x JW 18 11.20 2000 m
Beker Miniatuurskiff Gaetan Aelbrecht Medailles
1 2 RARC-KAWV Geentjens Evi 08:42,04
2 3 KRNSO Logghe Tina 08:48,58
3 1 TVK-Essen Lambrecht Inga-Lisa 09:18,90
4 5 TRT Cornelis Ilse 10:21,71
5 4 EWRC Schramm Annika 11:15,29
Race N° 12 2 x JW 16 11.30 2000 m
Beker Gunther Buttkus Medailles
1 8 TVK-Essen Strehl Karo / Zubrowski Pia 08:14,57
2 4 Rab Essen Heusen Gera / Sanders Svenja 08:33,25
3 2 KRSG Gabriels Caroline / Soetemans Ilona 08:42,04
4 5 TRT Van Malderen Katrien / Van Rompaey Liesbeth 08:42,97
5 1 TVK-Essen Konermann Magot / Böning Julia 08:48,86
6 3 KRB Leenknegt Liesbet / Martens Louise 08:52,93
7 6 KRB D'Hont Niki / Van Parijs Stefanie 08:55,98
8 7 KRSG De Bisschop Kelly / De Meester Ellen 10:04,34
Race N° 13 4- M 11.35 2000 m
Wisselbeker RARC-KAWV Medailles
1 1 KRCG Plesters Thomas/ Bruylaert J. Pieter / Vancampo Erwin / Wijckhuyse Eric 06:47,68
2 4 KRSG Michel Mathieu / Callebaut Kevin / De Jonge Timothy / De Jonge Nicolas 06:55,31
3 2 RARC/TRT Roels Nico / Van Vaernewijck Tim / Weyers Erwin / Depauw Simon 07:01,44
4 3 RCAE Mordant Bruno / Barbier Eric / Jacques Xavier / Lawarree Arnaud 07:05,05
Race N° 14 4- JM 16 11.40 2000 m
Beker Fred Vanderweehe Medailles
1 1 KRSG Van Poecke Gilles / Cardoso Da Silva Tiago / D'Huivetters Tim / Koch Alexander 07:10,04
2 2 CRB Thiange Christophe / Stycharski Sebastien / Dieu Florian / Huyghebaert Clément 07:17,23
3 3 ARV Govaert Sacha / De Meyer Maxime / De Rijck Koen / Van Roost Jens 07:21,59
Race N° 15 2 x JM 18 11.50 2000 m
Miniatuurboot Gaetan Aelbrecht Medailles
1 5 KRB Vandewalle Tom / Van Billemont Lars 07:15,05
2 2 KRB Gielen Steven / Hessens Roel 07:19,22
3 3 KRNSO Vansteenkiste Nick / Dubois Arne 07:26,22
4 1 Rab / Steeler Schippmann Cornelius / Philippe Lorrain 07:32,24
5 6 KRSG Van Branteghem Guillaume / Gabriels Christophe 07:43,51
4 KRCG / GRS Cnudde Steven / De Vreeze Steven D.Q.
Race N° 16 2- W 12.00 2000 m
Beker Gunther Buttkus Medailles
1 3 ARV Blondelle Leen / De Ridder Marianne 08:09,45
2 2 KRSG Bauwens Jolien / Sellier Annelies 08:37,87
3 1 KRCG Mestach Veronique / De Brouwer Karen 08:54,92
Race N° 17 4+ M Beg. 12.05 1000 m
Beker Voorzitter Ronald Janssens Medailles
1 1 KRCG Lammens Niels / De Brouwer David / Vander Elstraeten Alexander / Steenbrugghe Kenneth/stm Hoste Astrid 04:13,53
2 2 RARC-KAWV Geert Degrauwe/Matthew Innocent/Marc Lismont/Sam Daelemans/ stm Winther Degrauwe 04:44,49
Race N° 18 4x JW 14 12.10 1000 m
Beker Eric Cordemans Medailles
1 1 KRSG De Vleeschauwer Eva / Vandekerckhove Elisabeth / Ameel Annelore / Janssens Annelies 04:14,37
2 2 EWRC Wahrisch Susan / Rust Aline / Schroer Elena / Faoro Rosa 04:26,70
Race N° 19 1x JW 12 12.15 500 m
Beker Gil Geentjens Medailles
1 7 TRT Asselberghs Annemie 02:30,79
2 3 BTR Laseure Ellen 02:40,09
3 1 TRT Depauw Marijke 02:45,03
4 5 TRT Depauw Carolien 02:46,19
5 8 GRS Griffioen Clio 02:50,56
6 2 GRS D'Hallewijn Steffi 02:53,45
7 6 EWRC Distelkamp Susanne 02:54,90
8 10 BTR Oosterlinck Gaelle 03:02,83
9 11 GRS Knijf Charlotte 03:13,17
4 EWRC Währisch Susan F.I.
9 EWRC Thomas Lukka F.I.
12 EWRC Dracka Susanne F.I.
PAUZE
Race N° 20 1 x JM12 13.40 500 m
Beker Gunther Buttkus Medailles
1 6 KRNSO Dubois Bram 02:18,38
2 10 BTR Obreno Bram 02:30,48
3 14 GRS Van Camp Arthur 02:32,42
4 19 TVK-Essen Krege Marc 02:33,69
5 13 TVK-Essen Eilenbrock Stephan 02:34,85
6 11 KRSG De Meester Wouter 02:39,43
7 16 GRS Zeghers Nikolaas 02:39,55
8 21 BTR Van belleghem Dajo 02:41,68
9 3 KRSG Koch Michael 02:41,89
10 22 GRS Dendauw Steven 02:43,73
11 8 TVK-Essen Böning Philip 02:45,23
12 1 TRT Van Eeckhout Serge 02:49,38
13 18 GRS Rombaut H 02:49,86
14 2 GRS De Poortere Jean-Philippe 02:50,76
15 7 GRS Rombaut Bart 02:52,03
16 4 GRS Dufourmont Tim 02:53,48
17 12 GRS Geeraert Kevin 02:54,90
18 17 KRSG Verheyden Benoit 02:56,58
19 5 BTR Braeckevelt Lieven 02:57,39
20 9 GRS Dejonckheere Frederik 02:59,73
21 15 BTR Provoost Bert 03:01,46
22 20 GRS Van Camp Felix 03:16,59
Race N° 21 4X JM14 13.50 1000 m
Beker Fred Vanderweehe Medailles
1 1 TVK-Essen Zander Flori / Agatz Leroy / Andres Duncan / Eilenbrock Matthias 03:47,46
2 4 BTR Obreno Thijs / Van Houtte Stijn / D'Hooge Dennis / Kerckhof Thomas 03:55,56
3 3 KRNSO Sijmijnck Eliot / Laloo Sebastiaan / Daci Arjanit / Lingier Thibault 03:56,12
4 2 GRS Mahy Louis / De Brck Gilles / De Vlieger Kenneth / Guenter Bert 04:09,73
5 5 KRSG Verheyden Mathieu / Van Belle Arjan / De Veirman Vincent / Gabriels Nicolas 04:21,04
6 6 EWRC Wilde Nils / Schramm Fabian / Trompeter Tim / Graff Jakob 04:38,08
Race N° 22 2X W Masters 13.55 geen inschrijvingen 1000 m
Race N° 23 1 X M Masters 14.00 1000 m
Beker DIGIKIDS Medailles
1 6 BTR Baré Erwin 04:04,76
2 8 ARV Tom Ven 04:17,26
3 5 RCNSM Gauthier Jacques 04:25,84
4 3 KRNSO Dubois Frans 04:45,03
5 4 KRB Hancrow Andrew 04:57,47
1 Rab Essen nn FI
7 Rab Essen Gerds Helmut FI
2 RARC-KAWV Wijnants Geert FR
Race N° 24 8+ M Masters 14.15 1000 m
Beker Ronny De Cocker Medailles
1 1 Rab Essen Tuschen Andreas / Ekrutt Uwe / Bauer Georg / Hohenhorst Winfried / Wessling Ansgar / Rüth Thomas / Ehrig Joachim / Gruhn Ekkehard / Stm:Schröder Tom 03:21,82
2 4 ARV/GRS Carremans Paul / De Waele Marc / Clierinckx Rolf / De Rijck Leo / Debevere Stefaan / De Smet luc / De Loose Peter / Wangen Kris / stm : Van Cleven Fanny 03:24,99
3 3 KRB/BTR/GRS/RARC Van Acker Peter / Gevaert Dries / Gevaert Hans / Leo Cazaerck / Osselaere Johan / Claes Frans / Tanghe Filip / Martens Hans / stm Hessens Brecht 03:33,77
5 Rab Essen Heusen Friedhelm / Schellbach Klaus / Borschinsky Eberhard / Renk Udo / v. Schneidemesser Christian / Korb Dieter / Ehrig Joachim / Weinreich Manfred / stm : Meissner Eva FI
2 RSNB Wheeler Andrew / Henderson David / Drake Bob / Sheridan Richard / Roberts David/ Knaggs Graham / Wickingnoff Claus / Defoin Hugues / stm Royston-Wade Jaqueline. FR
Race N° 25 2x M Beg 14.25 1000 m
Beker Voorzittter Ronald Janssens Medailles
1 5 CRB Strycharski Sebastien / Thiange Christophe 03:56,65
2 4 ARV Kaers Carl / Van Roost Jens 03:56,98
3 6 UNB Allard Christophe/Hamelrijcks Raphael 03:57,22
4 1 KRCG Vanderelstraeten Alexander / De Brouwer David 04:07,32
5 3 CRB Baty Dimitri / Gillet Alexandre 04:15,89
6 2 RARC-KAWV Innocent Matthew/Degrauwe Geert 04:33,26
Race N° 26 1x W Beg 14.35 1000 m
Beker FRISOMAT Medailles
1 6 BTR Calis Cathy 04:47,02
2 5 CRB Verheyden Dominique 04:48,24
3 4 KRCG De Brouwer Karen 04:56,69
4 2 CRB Mariet Cécile 05:13,83
5 7 CRB Godard Daisy 05:24,87
6 1 KRSG Debisschop Kelly 05:33,64
7 3 EWRC Gesing Judith 05:37,25
Race N° 27 2x JW 14 14.45 1000 m
Beker FRISOMAT Medailles
1 6 TVK Essen Reitemeier Merle/Butterweck Aline 04:27,46
2 1 GRS Vlerick Roxanne / Knijf Ils 04:28,90
3 5 KRSG De Vleeschauwer Eva / Vandekerckhove Elisabeth 04:35,28
4 2 KRSG Jannssens Annelies / Ameel Annelore 04:37,43
5 4 KRNSO Vansteenkiste Gaelle / Verwerft Tine 04:44,90
6 3 EWRC Thomas Inga / Ehl Rosa 05:02,00
Race N° 28 1x JM 14 14.50 1000 m
Beker Ronny De Cocker Medailles
1 1 KRSG De Gendt Ruben 04:18,96
2 2 TRT Depauw Joachim 04:22,19
3 7 TVK-Essen Weilandt Ragnar 04:27,19
4 6 GRS Guenter Bert 04:28,47
5 8 KRSG Hublau Indy 04:38,73
6 5 KRB De Staerke Mathieu 04:47,06
7 12 GRS Mahy Louis 04:51,90
8 15 TVK-Essen Agatz Leroy 05:00,41
9 3 GRS De Vlieger Kenneth 05:03,08
10 13 RCAE Dehon Julien 05:09,88
11 11 TRT Moeremans Karel 05:15,41
12 4 TVK-Essen Hübner Martin 05:24,19
13 17 GRS De Brock Gilles 05:28,49
14 16 ARV Dieltiens Ken 05:29,17
15 9 RARC-KAWV De Beukelaer Lennart 05:42,07
10 KRB Dalle Nick FI
14 GRS Slabbaert Kenneth FI
Race N° 29 8+ JM 18 15.00 2000 m
Beker Gil Geentjens Medailles
1 1 KRSG Bauwens Jorgen / Danneels Tim / Rubbens Toon / Van Cleven Filip / Van Branteghem Guillaume / Gabriels Christophe / Van Poecke Gilles / D'Huivetters Tim / stm : Van Branteghem Gael 07:48,70
? START 4XJ18 RACE 41
Race N° 30 2- M 15.05 2000 m
Beker FRISOMAT Medailles
1 2 KRCG Van Campo Erwin / Wouters Tom 07:40,97
2 1 KRSG Michel Mathieu / Callebaut Kevin 07:53,42
3 4 ARV Kieffer Joe / Herman Brand 08:14,09
3 KRSG Pierets Jonas / Cangelli Carlo FI
Race N° 31 1x JM 18 15.10 2000 m
Wisselbeker Brouwerij De Koninck Medailles
1 2 KRNSO Vansteenkiste Nick 08:19,65
2 5 RCAE Belvaux Yannick 08:23,40
3 3 BTR Terryn Jan 08:52,65
4 1 KRCG Cnudde Steven 09:23,60
4 TVK-Essen Gastrich Holger FI
Race N° 32 4x JW 16 15.15 2000 m
Beker Willy De Bie Medailles
1 2 KRSG Gabriels Caroline / Soeteman Ilona / De Meester Ellen / Debisschop Kelly 08:35,27
2 1 KRCG Pauwels Jana / Allaert Lien / Berteloot Julie / Cooreman Colette 09:26,79
3 KRCG/Dinant Mossiat/ Vandaele/ Vandenbussche/ Karen (voorbehoud boot RARC/KAWV) AD
Race N° 33 1x W 15.20 2000 m
Beker Gemeente Wijnegem Medailles
1 2 RARC-KAWV Van Der Weehe Heidi 08:54,40
2 1 TRT Verleyen Sue-Ann 09:05,16
Race N° 34 2x JW 18 15.25 2000 m
Beker Digikids Medailles
1 1 KRSG Bauwens Jolien / Sellier Annelies 08:29,28
2 3 KRCG Mestach Veronique / De Brouwer Karen 08:41,10
2 TVK / EWRC Lambrecht Inga-Lisa / Lodovichs Sabine FI
Race N° 35 1x LM 15.30 2000 m
Beker Ronny De Cocker Medailles
1 3 RCAE Mordant Bruno 07:45,56
2 2 GRS Raysz Jean François 07:58,99
3 1 CRB Baudru Cédric 08:02,61
4 5 RCAE Belvaux Yannick 08:42,69
4 KRSG De Groote Matthias FM
Race N° 36 1x JM 16 15.35 2000 m
Beker Paul Wouters Medailles
1 3 KRSG Cardoso Da Silva Tiago 08:04,26
2 6 TRT Cornelis Stijn 08:06,44
3 7 KRNSO Dubois Arne 08:18,83
4 2 RSNB Bortnowski Pierre 08:25,75
5 8 KRB D'Hont Karel 08:29,19
6 4 KRB De Staerke Olivier 08:38,66
7 14 CRB Gossing Louis 08:39,64
8 1 Rab Essen Bauer Bastian 08:39,93
9 10 EWRC Rust Björn 08:39,94
10 9 CRB Huyghebaert Gilles 08:43,69
11 15 EWRC Miebach Marco 08:49,75
12 11 KRNSO Wouters Jeroen 08:52,09
13 13 TVK-Essen Hübner Robert 08:52,75
14 5 Rab Essen Michael Lipperheide 09:05,30
15 12 KRB Hessens Brecht 09:14,32
Race N° 37 8+ JM16 15.45 geen inschrijvingen 2000 m
Race N° 38 1x M 15.50 2000 m
Wisselbeker Van Boekel Medailles
1 3 TRT Roels Nico 07:40,41
2 4 KRSG Vervaene Clay 07:48,13
3 1 KRB Van Duynslaeger Pieter 07:52,40
4 2 RCAE Barbier Eric 07:53,64
Race N° 39 1x LW 15.55 2000 m
Beker SMASH Medailles
1 2 TRT Sansens Nathalie 09:35,43
1 KRB Dupont Mieke R.D.
Race N° 40 4- JM18 16.00 2000 m
Beker Miniatuurboot Gaetan Aelbrecht Medailles
1 2 KRB Gielen Steven / Hessens Roel / Vanbillemont Lars / Vandewalle Tom 06:43,37
2 3 KRSG Bauwens Jorgen / Danneels Tim / Rummens Toon / Van Cleven Filip 06:50,50
3 4 TVK /ETUF Ströttchen Andre, Reckzeh Markus, Gastrich Holger, Gastrich Ingo 07:15,62
4 1 Rab/SRV/RVE Schröder Tom / Dorlöchter Christopher / Schippmann Cornelius / Esser Henning 07:19,60
Race N° 41 4x JM18 16.05 2000 m
Beker SMASH Medailles
1 1 Rab/SRV/RVE Schröder Tom / Dorlöchter Christopher / Schippmann Cornelius / Lorrain Philippe 06:47,25
2 2 TVK/RR ETUF Ströttchen Andre / Reckzeh Markus / Gastrich Holger / Gastrich Ingo 06:54,45
Race N° 42 2x W 16.10 2000 m
Beker Gil Geentjens Medailles
1 2 RARC-KAWV Van der Weehe Heidi / Geentjens Evi 08:02,74
2 3 ARV Dedecker Kris / De Ridder Marianne 08:13,57
3 1 TRT Caudron Anne / Verleyen Sue-Ann 08:22,09
4 TVK/NN Lieder Corinna / NN A.D.
Race N° 43 2x LM 16.15 2000 m
Beker E C D L Medailles
1 2 KRSG De Jonge Nicolas / De Jonge Timothy 07:24,18
2 1 RCAE Jacques Xavier / Lawarree Arnaud 07:31,68
Race N° 44 4x JM 16 16.20 2000 m
Beker Gust Dekoninck Medailles
1 1 CRB Dieu Florian / Huyghebaert Clément / Strycharski Sebastien / Schiepers Nicolas 06:57,74
2 4 ARV De Meyer Maxime / Govaert Sacha / De Rijck Koen / Van Roost Jens 07:00,65
3 5 BTR Claeys Jeroen / Chielens Jo / Blondelle Segher / Provoost Stephen 07:02,15
4 3 KRSG Van Poecke Gilles / D'Huivetters Tim / Koch Alexander / Van Branteghem Gael 07:17,02
5 2 RARC-KAWV Geentjens Wim / Janssens Benoit / Degrauwe Winther / Joosten Michel 07:23,57
Race N° 45 1x JW 16 16.25 2000 m
Beker Gunther Buttkus Medailles
1 8 TVK-Essen Zubrowski Pia 09:03,23
2 4 Rab Essen Sanders Svenja 09:11,82
3 2 Rab Essen Heusen Gera 09:19,63
4 5 TRT Van Malderen Katrien 09:23,90
5 13 TVK-Essen Strehl Karo 09:30,61
6 3 KRB Leenknegt Liesbet 09:33,39
7 6 RCNT Moulin Emmeline 09:37,29
8 9 TRT Van Rompay Liesbeth 09:38,56
9 10 KRB Van Parijs Stefanie 09:41,36
10 11 TVK-Essen Konermann Magot 09:43,28
11 7 KRCG Pauwels Jana 09:45,71
12 14 KRB D'Hont Niki 09:49,79
13 1 KRSG Bauwens Jolien 09:54,94
14 15 TVK-Essen Böning Julia 09:58,55
15 12 KRB Martens Louise 10:07,13
Race N° 46 8+ W Beg 16.35 1000 m
Beker SMASH Medailles
1 1 KRCG Vandenbussche Elisa / De Brouwer Karen / Cooreman Colette / Berteloot Julie / Sijs Felicie /Hoste Astrid / Allaert Lien / Willems Julie / stm: Mestdach Veronique 04:14,27
Race N° 47 4x M Masters 16.40 1000 m
Beker E C D L Medailles
1 1 Rab Essen Tuschen Andreas / Ekrutt Uwe / Bauer Georg / Wessling Ansgar 03:35,79
2 2 KRNSO Lingier Dirk / Deruyter Johan / Dubois Frans / Vansteenkiste Guy 03:54,79
3 Rab Essen Gerds Helmut / v.Schneidermesser Christian / Borschinsky Eberhard / Weinreich Manfred A.D.
Race N° 48 2 X M 16.50 2000 m
Beker DIGIKIDS Medailles
1 2 KRB Mayens Tim / Van Duynslaeger Pieter 07:04,97
2 3 KRNSO Callebaut J. Luc / Lambregt Henri 07:12,92
3 1 CRB Verdeyen Dominique / Caers Roger 07:15,69
4 4 KRSG Vervaene Clay / Tscherkaschin Igor 07:19,48
Race N° 49 8+ M 17.00 2000 m
Wisselbeker Willy DE BIE 2000-2009
1 1 KRCG Plesters Thomas / Bruylaert J. Pieter / Vancampo Erwin /Wouters Tom / Loof Jonas / Derynck Wim / De Man Willy / Wijckhuyse Eric / stm Hoste Astrid 06:17,53
2 2 RARC-KAWV / TRT/ RCAE Nico Roels / Raf Van Genechten / Simon Depauw / Erwin Weyers / Mordant Bruno / Barbier Eric / Jacques Xavier / Lawarree Arnaud/ stm Belvaux Yannick 06:31,91
Race N° 50 4 X SW
Beker Eric Cordemans Medailles
1 2 ARV Kris Dedecker/Eva Dedecker/Blondelle Leen/Marianne De Ridder 07:28,54
2 1 RARC-KAWV Van Der Weehe Heidi / Geentjens Evi / Huyskens Kathleen / Naenen Martine 07:48,47
Clubhuis: Stokerijstraat 84 B 2110 Wijnegem België 03/353 62 46 results at www.rowing.net of www.roeien.com (op site RARC/KAWV)
http://users.pandora.be/rarc
REGATTA'S 2002, VW RACE 4,5km SUNDAY 31/3
SUMMERREGATTA SUNDAY 1/9